ZSYP
2020-02-13 16:25

Majątek Państwowy nie jest Polaków - Dobromir Sośnierz o głosowaniu ZA sprzedażą polskich złóż

Sejm głosuje za przekazaniem koncesji na wydobycie dóbr ogromnej wartości. W szefostwie kanadyjskiej spółki byli prezesi KGHM politycy i ministrowie. Sprawa była już w prokuraturze. Konfederacja głosowała razem z PIS za zmianą prawa mimo krytycznej opinii Biura Analiz Sejmowych i jednoznacznym stanowiskiem profesjonalnej strony społecznej.


 • E
    2020-02-13 16:00

  Ewa

  No to Konfederacja dala dupy na calego i ujawnila swoje prawdziwe oblicze!! Ciekawe dla kogo pracuja bo sadzac po obecnych ukladach w Polsce to pewnie dla rzydow!! Teraz kiedy sprawa wyszla na jaw moze dowiemy sie kto konkretnie stoi za Konfederacja i od kogo jej poslowie biora kase????? Dobrze ze stalo sie to jeszcze przed wyborami bo teraz nie mamy juz zadnego Polskiego kandydata na prezydenta!Bosak zreszta kiedys byl w jakiejs rzydowskiej grupie parlamentarnej na czolowym miejscu!! Wszystko zaczyna sie ukladac!! Nie wazne kto wygra wybory,wazne zeby byly wygrane przez rzydow!
 • J
    2020-02-13 18:41

  Jaksa

  Całkowicie zgadzam się z posłem Sośnierzem. Państwo we to niczyje więc spółki skarbu państwa są jedynie żerowiskiem dla rodzin i pociotków polityków partii akurat rządzącej. Jeśli zrobiono błąd to w latach 90 tych pozwolono na zniszczenie Polskiej gospodarki dziką prywatyzację. Można było dać Polakom udziały w tych przedsiębiorstwach i w ten sposób nać podstawy ekonomiczne narodowi Polskiemu. Ale umowa miedzy Michnikiem i Kiszczakiem nie przewidywała by Polacy mieli tu cokolwiek do powiedzenia. Dziś prób uwłaszczenia Polaków na majątku KGH i naturalnych bogactwach jest zablokowana raz przez UE dla przez kapitalizm kompradorski. Jesteśmy tylko kolonią a nasi kolonizatorzy nie pozwolą na to byśmy konkurowali z nimi w dostępie do zasobów.
 • J
    2020-02-15 22:30

  Jurek

  A co moze Sośnierz nie ma racji w tym co mowi ? ma racje i nie trzeba byc wolnosciowcem zeby to zauwazyc. To sie moze nie podobac, ale taka jest prawda.